Ми часто пишемо, що приймаємо передзамовлення, але не всі знають що ж воно таке те передзамовлення.

Простими словами передзамовлення — це коли ми приймаємо замовлення на гру, котра зазвичай ще в процесі виробництва.

“А на хіба воно мені? Для чого платити задовго до появи гри у моїй колекції?”— скажеш ти. Ґавіал спробує аргументувати для чого це потрібно і чому це важливо і навіть варто робити!

По-перше — це ЗАВЖДИ ВИГІДНО! Виробники або видавці заохочують своїх передзамовників пропонуючи їм знижки або додаткові бонуси у вигляді органайзера, ексклюзивного набору карт чи коміксу в подарунок.

Друге — ПІДТРИМКА своїх виробників/видавців. Для випуску власної гри або локалізації (читай українізації) гри необхідно вкласти чималу суму коштів і щоб замовити її на тій чи іншій фабриці потрібно оплатити весь тираж. Таким чином, ми підтримуємо виробника. Йому не потрібно сушити голову, де взяти кошти для друку та й часто прискорюємо вихід наступної новинки чи довгоочікуваного доповнення.

Третє — ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ. Ґавіал вже розповідав тобі про те, що в коробці гри з передзамовлення можна знайти цікаві та ексклюзивні бонуси, а також, ти отримаєш заповітну коробку в числі перших, ще до надходження гри у вільний продаж.

Ми стараємось не пропускати старт передзамовлень, а ти підтримуй розвиток всього українського та здійснюй попередні замовлення на найкращі настільні ігри разом з крамницею ҐАВІАЛ!