Магазин настільних ігор українською Ґавіал радий зустріти нових гостей! Наша історія розпочалася раптово: ми були настільки захоплені настілками, що не втрималися й створили сімейну крамницю з метою розповсюджувати якісні й цікаві ігри українською мовою. 

гавіал настільні ігри

Ми працюємо, щоб підтримувати українських виробників і видавців настільних ігор для дітей, всієї родини й компанії, а щоб цікавих ігор у вас було ще більше, підтримуємо адаптацію рідною мовою чудових іноземних настілок. Наша головна мета — дарувати вам можливість весело й цікаво проводити вільний час, захоплюватися іграми, коміксами й головоломками, ділитися позитивними емоціями з близькими. 

 

Основні наші клієнти — сім’ї з дітьми та початківці, але ми розширюємося та зростаємо, тож пропонуємо різноманітний асортимент розважальної продукції: 

трикутникрізноманітні настільні ігри;
трикутникзахоплюючі комікси українською мовою;
трикутникпазли для дітей; 
трикутникголоволомки для людей різного віку й інтересів;
трикутникігрова продукція для ґіків. 

З часом ми обов’язково здивуємо вас новими магазинами в Україні та власними гральними клубами, а зараз вже можемо запропонувати якісний розважальний контент у широкому асортименті. 

настільні ігри українською gavial

 

Замовляйте настільні ігри з кубиком, головоломки та комікси українською в онлайн-крамниці GAVIAL 

Ґавіал — настілки українською для жвавого веселого спілкування в колі близьких людей. Проте ми пропонуємо не лише настільні ігри для компанії, сім’ї та одного гравця, а також головоломки та комікси українською, щоб усім було цікаво разом з нами.

Настільні ігри Ґавіал

настільні ігри для дітей gavial

Чи знали ви, що проводити час у такий спосіб було популярно ще 3500 років до нашої ери? Колись давно у Стародавньому Єгипті була створена гра Сенет з фігурками, що переміщалися по дошці, а грали в цю настілку люди різного віку. Тож сьогодні традиція проводити час з настілками залишається актуальною, а щоб кожен обрав свою гру, ми створили власний магазин настільних ігор у Львові та онлайн-крамницю для можливості робити замовлення по всій країні. 

Інтернет-магазин настільних ігор GAVIAL — повне занурення у світ настілок українською мовою:

трикутникСімейні ігри: Прадавні історії, Азул, Левада та багато найцікавіших якісних ігор на будь-який смак для веселого часу й цікавого спілкування в колі родини. 
трикутникВеселі й цікаві настільні ігри для дітей: Чарівний світ, Таємниці замку Карак, Котяча риберні та інші настілки. Змагальні та розвивальні, ігри в дорогу, варіанти для дітей з різними інтересами та навичками, які за допомогою наших настілок розвиваються та покращуються. 
трикутникНастільні ігри для компанії дорослих та проведення захопливих вечірок: Dream&Do Talks Hot, Покер, Майсторій, Концепт, Продай, якщо зможеш та багато унікальних і нетипових ігор. 

Детективні та логічні, стратегії й карткові, розвивальні і гумористичні ігри — в GAVIAL ви знайдете найбільший асортимент настільних ігор для всієї сім’ї, дітей та компанії друзів і колег. 

Головоломки від Ґавіал

Величезний асортимент головоломок українською мовою представлено в нашому магазині. Ви можете придбати варіанти для одного гравця, компанії дорослих та пазли для дітей. Концепція таких ігор полягає в розвитку логічного мислення. Ще колись давно «puzelspel» (зі староанглійської «ігри для розуму») використовувалися для навчання й розвитку подібних навичок та здібностей, та й сьогодні любов до головоломок залишається актуальною.

 набір головоломок купити gavial

В нашому магазині ви можете придбати цікавий для вас набір головоломок, купити гру від класичного кубика Рубіка до компактних кишенькових варіантів:

 

трикутникHuzzle Cast;
трикутникЗмійка;
трикутникнабір Steampunk Puzzles Set;
трикутникдерев’яні пазли;
трикутникТанграм;
трикутникBig Wire. 

Магазин настільних ігор Ґавіал розкриє для вас цікавий світ головоломок та подарує гарний настрій під час корисного для розвитку когнітивних навичок способу розважатися. 

Комікси та артбуки

комікси українською Ґавіал

Великий вибір коміксів українською потішить знавців цієї тематики та всіх, хто лише починає знайомитися з ними. Ми зібрали велику колекцію, яка постійно доповнюється. 

Команда ґавіальчиків може допомогти початківцям вибрати найліпші комікси для знайомства. Ми гарантуємо можливість придбати контент на ваш смак. 

Comic Book — це не лише яскраві історії про супергероїв, адже з’явився цей жанр наприкінці 19 сторіччя на сторінках газет і впродовж всієї історії був цікавим для людей з різними інтересами. 

Ви можете вибрати комікси таких брендів:

трикутникMAL'OPUS — Місто гріхів, Химерна планета, Bloodborne та інші найцікавіші комікси та артбуки;
трикутникBaiky — комікс-квести Полонянка, Шерлок Холмс, Лицарі;
трикутникVarvar Publishing — Людина Павук, Каратель, Блейд. 

Магазин Ґавіал зі Львова готовий здивувати вас!

 

Скарбниця незабутніх моментів з настілками від Gavial — поринайте в захоплюючий лабіринт ігор всією сім'єю!

Ґавіальчики немов бджілки активно працюють, щоб кожен з клієнтів GAVIAL мав змогу замовити настільну гру для себе. Завітавши до нас, ви переконаєтеся в тому, що знайдете тут саме Свою гру. Адже ми пропонуємо найбільший асортимент розважально контенту: змагальні й гумористичні, фентезійні, абстрактні й розвивальні — унікальні за тематикою та дизайном настільні ігри українською. 

 

Обрати ігри за жанром

 

магазин настільних ігор львів Ґавіал

Ґавіал — настільні ігри, пазли, комікси й головоломки, що зроблено з любов’ю до людей та живого спілкування без гаджетів. В нашій колекції ви також можете знайти цікаві аксесуари — органайзери, протектори, набори кубиків та багато інших корисних речей. А щоб вам було комфортно разом з Gavial, наша дружня команда завжди готова прийти на допомогу: ґавіальчики надають консультації та допомагають у виборі розважальної продукції. Адже ми хочемо, щоб кожному з вас було весело та цікаво!