3% знижки при реєстрації / Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн.
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

НРІ, настільні рольові ігри

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Настільні рольові ігри (НРІ) — популярний жанр настільних ігор,в котрих гравці будуть відігрувати роль свого персонажа, а кожна його дія буде впливати на подальший розвиток подій. Веде ігровий процес майстер, котрий визначає правила, творить сюжет, відповідно до його трактування самого світу. Ну а щоб занурити у світ НРІ команду майстер вивчає книги сценарію по відповідному всесвіту. На сьогоднішній день найбільшої популярності мають наступні рольовки:

  • Підземелля та Дракони (Dungeons & Dragons) — найбільше відома та найбільше популярна рольова система,  котра створена в далекому 1974 році. Вона наскільки популярна, що часто зустрічається в фільмах, а цього року запланований реліз фільму по грі Dungeons & Dragons.
  • Другою, а можливо вже й першою за продажами є світ Pathfinder, яка була створена на базі D&D.
  • Шалені світи (Savage Worlds) — це не складна ігрова система, з котрої просто розпочати знайомство з жанром RPG. Видавництво Geekach дає можливість зануритись у Шалені світи випустивши Шалені світи Пробний забіг (Savage Worlds Test Drive). Чекаємо на повні видання.
  • Ми раді анонсувати, що в нас з’явилось видавництво boardova, котре має на меті видавати рольові ігри та вже анонсувало роботу над світом Кобольди зжерли моє немовля! (Kobolds Ate My Baby!). В Кобольдах… учасникам пропонується стати … кобольдами, пародія на класичні рольві системи насичена відмінним гумором.

Отож настільні рольові ігри — це чудовий спосіб розважити себе в компанії друзів, родини, чи навіть незнайомців. Під час гри учасники поринуть у світ безмежної фантазії, де ви разом з іншими гравцями можна стирати межі реальності. Це колективна творчість, уявний театр, де гравці отримують головні ролі, а також місце режисера і глядачів.

Ґавіальчики будуть занурюватись разом із вами у світ нескінченних та неповторних пригод. Стежте за оновленнями асортименту настільних рольових ігор, звісно що ми будемо додавати нові НРІ українською і віримо в наших видавців. Замовляйте настільні рольові ігри українською, щоб отримати своє замовлення в будь-якому місті країни на наступний день.

Вгору