3% знижки при реєстрації / Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн.
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри для дітей

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Різноманітні настільні ігри для дітей не лише цікаві та стануть веселою розвагою для малечі й підлітків, такий спосіб провести час дуже корисний. Адже настілки допомагають розвивати навички, відвертають увагу від гаджетів і комп’ютерних ігор, об’єднують дітей, дарують приємні емоції та цікавий досвід. Дитячі настільні ігри — це справжній скарб, і не сперечайтеся, адже навіть в одному з музеїв США є тому підтвердження — Золота Монополія з рубінами й сапфірами в деталях. 

 розвиваюча гра для дитини gavial

 

Настільна гра для дитини — розвивайтесь разом з GAVIAL

Мабуть, Монополія створена для дорослих, а діти хотіли б ще більше цікавого й корисного для себе. В цій галузі старанно працюють українські та закордонні виробники настільних ігор для дітей, а готові настілки від них (зокрема — сертифіковані локалізації) пропонує наша крамниця Ґавіал. Батькам не слід сумніватися в користі настілок, в чому ми допоможемо вас переконати, адже настільна розвиваюча гра для дитини — найкращий подарунок розуму та серцю й ось завдяки чому:

трикутниксприяння розвитку навіть наймолодших дітей (дитячі ігри для розвитку дрібної моторики, вміння чекати й спостерігати — Що за чим, Така Пазли);
трикутникрозвиток когнітивних функцій від планування до ухвалення рішень, покращення пам'яті;
трикутникполіпшення мовних навичок та збільшення словникового запасу;
трикутникпідвищення концентрації уваги (наприклад, гра для дитини Вишивання без голки);
трикутникгарні емоції, новий досвід, розвиток навичок та зрештою зниження рівня тривожності;
трикутниквзаємодія, розвиток командного духу, можливість об’єднатися та дізнатися цікаве про себе (квест Маєток Монстрів, гра Котяча риберня).

Все від класики на кшталт Доміно до найсучасніших новинок від українських та іноземних виробників в магазині Gavial — ігри для вашої дитини, які цікаві та точно корисні. 

купити гру для дитини головоломка Ґавіал

 

Підбірка Ґавіальчиків — популярні дитячі ігри для розвитку

Якщо ви бажаєте купити гру для дитини, головоломка чи квест для малечі стануть найкращим варіантом для початківців. Для доросліших вже можна замовляти варіанти для великої компанії, де потрібні деякі навички. Наша дружня команда ґавіальчиків завжди готова допомогти підібрати унікальні й популярні ігри для розвитку, а також змагальні чи гумористичні варіанти для дитячого кола друзів чи всієї сім’ї.

Ми створили для вас підбірку, щоб вам було зручно робити вибір:

трикутникДоміно «Вчуся рахувати» — проста гра для дошкільнят з метою розвитку логічного мислення;
трикутникілюстрована гра Еліас Юніор з яскравими малюнками;
трикутникЙоржик-Жоржик для легкого навчання читання;
трикутникМагічний лабіринт — захоплива командна гра.

Ви можете купити настільні ігри для дітей у Львові, адже у нас є власний магазин, а також придбати настілку онлайн з доставленням по Україні чи зробити передзамовлення на очікувану новинку. 

Крамниця gavial.com.ua — ігри настолки для дітей будь-якого віку. Всі улюблені жанри, висока якість і завжди гарний дизайн гарантовані! 

Вгору