Ти не повіриш, але одна з найбільш відомих та найпопулярніших настільних ігор в історії вважається однією з найневдаліших! Зараз ҐАВІАЛ розповість, що ж не так з Монополією:

  • Основним недоліком та прорахунком гри є затягнутий ігровий процес, за певних обставин гра може тривати години, а в окремих випадках партія може затягнутись на багато днів. А все це через те, що згідно правил гроші в банку не можуть закінчитися.

  • Перші хвилини гри цікаві та захоплюючі, але незабаром задоволення починає отримувати тільки той, хто виграє. Для решти гравців поразка неминуча.

  • Ми стикаємось з явищем відомим як "позитивний зворотний зв'язок": чим більше розрив між тим, хто виграє і іншими, тим легше збільшити цей розрив.

  • Чим більше у вас грошей в грі, тим простіше вам купувати активи, тим більшим є вибір. І це, майже, не має ніяких негативних наслідків. Гра створювалася як відображення реального життя. А в житті ті, у кого більше грошей, мають більше можливостей збільшити свій капітал. Ну а ті, у кого грошей мало, ніяк не можуть вибратися з ями, в яку потрапили. І коли на цьому заснована гра, вона не приносить особливого задоволення.

  • Під час партії ті гравці, котрі банкрутують повністю залишають ігровий процес і змушені сидіти й очікувати на завершення гри, котра може тривати години.

Розчарування "Монополією" поділяють дуже багато поціновувачів настільних ігор. У рейтингу сайту boardgamegeek.com, що збирає відгуки про настільні ігри, "Монополія" займає 19 478-е місце з ~20 000 ігор. Середній рейтинг гри, виведений на основі 26 тисяч відгуків, - 4,36 з 10.

Ми з радістю познайомимо тебе та твоє оточення з різноманітними настільними іграми, котрі будуть швидкими або довгими, збалансованими, цікавими, захоплюючими, веселими, з неймовірними компонентами та на різноманітні тематики. 

І повір, “Монополія” — остання настільна гра, котру ми запропонуємо, але й вона є в нашому асортименті.