3% знижки при реєстрації / Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн.
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IGAMES, настільні ігри українського видавництва

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Видавництво «IGAMES » — найвідоміший український виробник настільних ігор. Заснували компанію в 2009 році палкі шанувальниками настолок в місті Хмельницький.

Найбільшою гордістю видавництва можна по праву вважати настільну гру «Містеріум», яку розробили співзасновники видавництва Олег Сидоренко та Олександр Невський. Цією грою пишаються не тільки видавці, а й вся українська спільнота, адже знають та люблять Містеріум далеко за межами нашої країни. Гра отримала чимало винагород на різноманітних конкурсах, а також постійно потрапляє у всілякі підбірки ігор для вечірок. Не дивно, що Містеріум отримав кілька доповнень, а також за її мотивами створено гру Mysterium Park, котра поки що не отримала української локалізації.

Настільні ігри видані IGAMES вирізняються високою якістю компонентів, неймовірно красивими ілюстраціями та оформленням, а ігролад захоплює всіх всерйоз та надовго.

Не Містеріумом єдиним

Хлопці з IGAMES творять дивовижні та дуже різнопланові ігри:

  • Детектив клуб — детективна гра на асоціації та дедукцію з цікавим оформленням, а також з цифровим додатком.
  • Пірати 7 морів — дитяча та сімейна пригодницька настільна гра з киданням великої кількості кубів.
  • Креатив — швидка гра на асоціації з дуже простими правилами.
  • Форпост — цікава та глибока стратегія з плануванням дій, котра наробила добрячого шороху на виставці у Ессені 2021 року.

Поруч із розробкою власних ігор видавництво займається локалізацією світових бестселерів, завдяки чому ми можемо грати цікаві настілки українською. Наприклад:

  • Хижа планета — асиметрична гра на логіку та дедукцію на космічну тематику.
  • Викрутайс — динамічна гра для дітей та сімейного дозвілля, в котрій учасники щиглями розганяють пінгвінів.
  • Тема — настільна гра для вечірок, котра допомагає весело та цікаво розповідати про емоції.
  • Салат. Рецепт успіху — швидка карткова гра для всієї родини.

Найкращі настільні ігри для компанії та для сім'ї

Ігри, до котрих долучаються IGAMES стануть чудовим подарунком, допоможуть зробити будь-яку вечірку ще веселою, а сімейні вечори ще більше затишними. Більшість ігор постачаються в зручних та оригінальних металевих коробках.

В асортименті крамниці Ґавіал ви зможете знайти всі ігри від «АйГеймз» за доступними цінами. Ґавіальчики радять купити сімейні, для компанії та вечірки, філлери та глибокі стратегії, ігри на спритність і на асоціації від українського видавництва IGAMES.

Вгору