Чимала кількість ігор для вечірок базуються на механіці відгадування слів, ну й безперечним лідером тут є гра Еліас, завдяки простим правилам, цікавому ігроладу та широкому асортименту версій.

Звісно, що ми також любимо Еліас, але не можемо мовчати про силу-силенну не менш цікавих ігор. Запам'ятовуйте, занотовуйте, зберігайте, а краще не зволікайте та замовляйте 5 найкращих ігор на відгадування слів від Ґавіальчиків:

Кодові імена (Codenames) — гра входить в ТОП-100 найкращих ігор та в ТОП-3 найкращих ігор для вечірок і повірте, що недарма. Учасники розподіляються на дві команди, кожна з команд обирає капітана і тоді починаються справжні шпигунські ігри. Капітан повинен однією підказкою викрити максимальну кількість шпигунів суперника, а потім хід капітана суперника і так до того часу поки не відкриється весь загін. Обережно, бо на мапі ховається вбивця.

Одним словом (Just one) — ще одна гра із трійки найкращих для вечірки за версією авторитетного порталу BGG. Гра кооперативна (всі учасники змагаються проти гри). Гравцям потрібно пояснити загадане слово ведучому використовуючи підказку з одного слова. Але будьте обачні, бо якщо в команді у вас будуть однодумці, то ведучий не побачить ваших підказок.

Тенета слів (Trapwords) — в цій грі ви буде відгадувати слова та  досліджувати підземелля, а на завершення вам необхідно подолати боса. Та будьте обережними, адже суперники підготували для вас пастки.

Влучні підказки (Cross Clues) — ще одна кооперативна гра, тобто всі гравці мають спільну мету. Тут потрібно розповісти свою координату словом-підказкою, котре об‘єднає два деколи зовсім непоєднувані слова, ну й важливо, щоб усі були на одній хвилі.

Декодер (Decrypto) — гра, котра знаходиться на першому місці в рейтингу настілок для вечірки від Ґіків і потрапила вона туди недарма! В грі дві команди розгадують послідовність слів (кодів) згідно підказок свого капітана, суперники ж можуть перехоплювати інформацію. Гра цікава, має зрозумілі правила та має чимало взаємодії між гравцями.

Також, нам цікаво: чи маєте у своїй колекції або грали ігри з цього переліку? А ще, будемо вдячні за ваш ТОП улюблених ігор на відгадування слів!