3% знижки при реєстрації / Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн.
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

YellowBox настілки та головоломки GAVIAL

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Заглянемо до жовтої коробки

Жовта коробка або ж YellowBox — українське видавництво настільних ігор. Чому YellowBox . “Це був інтуітивний креатив, що ґрунтувався на відчуттях і сприйнятті. Багатогранний світ настільних ігор знаходиться просто в коробці. А жовтий колір — це радість і оптимізм, які несуть у собі емоції від настільних ігор.”

Історія видавництва розпочалась з малих локалізацій (це коли до міжнародної версії, зазвичай, мовонезалежної гри додаються правила українською) таких ігор, як Illusion, The Game та Розум (The Mind).

Від малих локалізацій до цікавих стратегій

Ігри так сподобались нашим покупцям, що згодом Ілюзія та The Mind здобули повну локалізацію. Першою серйозною та повною локалізацією видавництва стала гра Таверни Тіфенталя (The Taverns of Tiefenthal). Це чудова колодобудівна стратегія, в котрій учасники розвивають свою таверну. Гра містить пʼять модулів складності, що робить її дуже різноманітною, а для ще більшого розмаїття радимо доповнення До світанку! Містить ще 4 нові модулі. Таверни Тіфенталя дослівно перекладається як Таверни глибокої долини. Ця місцевість дійсно існує, але достеменно невідомо яка з долин згадується, з регіонів Австрії чи Німеччини.

Далі вийшли суперхітові Пройдисвіти Кведлінбурга (The Quacks of Quedlinburg) разом із доповненням Відьми-травниці, та й наступне доповнення Алхіміки не забарилось, адже гра стала улюбленою для численних українських сімей. Пізніше було видано запальний паті-гейм 18+ ЧПОК (Quick&Dirty).  Автор гри «Чпок», американець Джеффрі Шутер, до війни неодноразово бував у Києві. А тепер підтримує Україну, перераховуючи роялті від продажів української версії гри на допомогу ЗСУ.

Ну й куди ж без “roll and write”? Чудовий представник жанру, настільна  гра Влучний хід (That's Pretty Clever!) отримала українську локалізацію.

Якщо глянути на імена авторів на коробках ігор YellowBox, то там майже всюди зустрічається австрійський геймдизайнер Вольфґанґ Варш. Ну й настільні ігри це його хобі, а більшість свого часу він — старший науковий співробітник Інституту фармакології та токсикології у Відні? Так, так, настільні ігри – це його захоплення у вільний час. Й при цьому його настільні гри стають номінантами та переможцями найпрестижніших премій. А у 2018 році одразу 3 гри стають номінантами на Spiel des Jahres 2018.

🥰 Ну й ґавіальчики обожнюють це видавництво не просто так, адже «Жовта коробка» — це також сімейна справа, а засновники та власники сімейна пара Анатолій та Євгенія. До видавництва ігор вони прийшли із іншої сфери, щоправда, також видавничої — книжкової. Першу гру ґавіальчиків в ролі видавців Магічний лабіринт (Magic Labyrinth) ми видаємо спільно з YellowBox. В планах видавництва чимало цікавих проєктів, тому щиро зичимо успіхів та чекаємо на новинки.

Вгору