3% знижки при реєстрації / Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн.
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Видавництво настільних ігор WoodCat

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Ну хто ж не любить котиків? Саме цим, мабуть керувалось при виборі назви видавництво настільних ігор WoodCat. Та насправді на таку назву надихнув один із, на жаль, вимираючих видів диких лісових котів, який мешкає переважно на території України. Тож ім'я котика-символа видавництва — Wood.

WoodCat молоде та амбітне українське видавництво настільних ігор. Все розпочиналось із крамниці з продажу настільних ігор, але бажання збільшити кількість ігор українською на поличках гравців переважило.

Першою грою, з котрої розпочався видавничий шлях стала Котомафія — це стилізований набір пластикових карт для гри в мафію. Наступним проєктом видавництва стала гра власної розробки з механікою таймлайну

Дата. Фрагменти історії. А потім було видано гру, котру розробили власними силами та зусиллями, на 100% український продукт, котрий з гумором ставиться до завжди актуальної теми в нашій країні — Вибори!

Зараз портфоліо видавництва WoodCat може похвалитись іграми на будь-який смак та на всі випадки життя. Це цікавий і простий Контур, рухлива та весела Йога, підступний Пекельний Острів, красивезна Селестія, мозколамний Арборетум, фантастичний Капітан Сонар, пригодницький Кецаль, хитрий Лис та Ліс, азартний Нідавеллір (Nidavellir) та масштабний Анкх.

Тішить, що перші наклади певних ігор вже оновлюються, а з ними з'являються й омріяні доповнення. Першими виданими доповненнями стали Селестія: Більші можливості та Селестія: Нові горизонти.

Ґавіальчики певні, що в портфоліо WoodCat будуть й надалі з’являтись необхідні до певних ігор допчики. У планах видавництва чимало крутезних проєктів!

А знаєте чому ґавіальчики так люблять котиків? Бо у них теж є цікава сімейна історія: «створюючи Вудкет я знайшов собі дружину. На початку наших стосунків вона була художницею, якій я просто дав завдання намалювати кілька ілюстрацій до Дати» — поділився з нами засновник видавництва Костянтин Некрасов.

Вгору