Кількість
|
Вартість
|
||
|
Кажуть, що настільні ігри поза політикою та й загалом розмови про політику та вибори — це табу, адже призводять до конфліктів та непорозумінь. Ґавіальчики стверджують: якщо хтось каже, що він поза політикою — то це хибне твердження, бо кожен вибір, який ми робимо — це вже політика! Наш вибір продавати в Україні настолки українською! Настільна гра Вибори чудово підпадає під нашу ідеологію та ми переконані, що вона прийдеться до смаку й вам!
Настільна гра Вибори дозволяє гравцям пережити чергові вибори та провести свого кандидата до перемоги!
Ігролад. Перед початком гри учасники випадковим чином обирають планшети кандидатів, готують стос карт подій, визначають черговість ходу та беруть в руки по 7 карт зі стосу PR-кампаній, сформують пул нейтральних виборців та беруть собі стартовий набір виборців.
Гра триває не менше чотирьох раундів, до тих пір, поки з колоди подій не буде витягнуто карту «Вибори. Кінець гри». Раунд проходить в чотири фази:
- Добір карт. Кожен з гравців добирає карти з колоди, щоб на руці їх було сім. Один раз за раунд учасник може змінити будь-яку кількість карт, скинувши за це одного виборця до нейтрального пулу.
- Розіграш карти події. Перший гравець відкриває верхню карту події — умову зазначену на ній всі учасники дотримуються цілий раунд. В першому раунді карту подій відкривати не потрібно!
- Створення PR-кампаній. Гравці розміщують від однієї до трьох карт PR з руки на планшет у відповідні місця (білий PR, сірий PR, чорний PR). Також в грі є зелені картки PR — їх можна розмістити в будь-яке із зазначених полів та червоні, котрі допомагають перенести чорний PR на опонента.
- Розіграш PR-кампаній. Учасники розігрують свої карти кампаній по черзі, залежно від кількості зіграних ним карт (менше карт — вищий пріоритет).
Завдяки вдалим комбінаціям карт гравці перетягують виборців на свою сторону, тобто від вдалої PR кампанії можна заробити довіру електорату.
Завершується гра, коли відкривається карта події «Вибори. Кінець гри» і учасники рахують своїх виборців. Якщо кількість однакова, то перемогу здобуває гравець з більшою кількістю військових та чиновників, а якщо й тут порівну — тоді учасники ділять перемогу.
Цікавим бонусом до гри є, вже традиційний для ігор видавництва Woodcat буклет із досягненнями, котрі мотивують грати настільну Вибори ще й ще. Такий буклет ви могли зустріти в настільній грі Дата. Фрагменти історії.
Для кого? Настільна гра Вибори припаде до смаку широкому колу гравців від початківців, завдяки простим і зрозумілим правилам, цікавому оформленню та актуальній тематиці, так і досвідченим гравцям через хороший баланс, велику варіативність стратегій та цікавий ігролад. Ґавіальчики наполегливо рекомендують придбати настільну гру Вибори та залишатися “в грі”, а не поза політикою!