За важкими дубовими дверима, що скриплять, мов сонний дракон, приховано припорошений пилом світ старовинних фоліантів і рідкісних манускриптів. Безкінечні стелажі тягнуться до заплетеної павутинням стелі, гнуться під вагою незліченних томів. Палітурки з м'якої шкіри прикрашають тьмяні, вицвілі від часу золоті візерунки та загадкові символи; вони свідчать про таємні знання, заховані всередині. Фамільяр — величний страж магічних знань, він береже бібліотеку від випадкових, непосвячених в справу. Проте вам він готовий відкрити всі таємниці. Ризикніть прийняти ці знання і використовувати їх на благо.
Магія слів — це настільна сімейна гра на складання слів, дійсно, в цьому гра нагадує Скрабл, проте все ж сильно від неї відрізняється. В магічній бібліотеці гармидер і хаос, та гравцям під силу привести все до ладу, склавши з літер могутні заклинання (слова). Адже в цій милій грі ви перетворитеся на чарівників, а величний фамільяр радо вам допомагатиме, можете покластися на нього.
Гра пропонує аж вісім казкових персонажів, зі своїми особливими вміннями: маг отримує подвійний ефект з картки магії, а амазонка завжди має додаткову літеру «А».
Як грати в гру Магія слів (Words of Magic)
Мета гри — позбутися всіх карт літер зі своєї колоди та руки.
Підготовка до гри Магія слів
- Учасники вибирають собі персонажів з унікальними властивостями, 3 жетони джокерів та особисту колоду карт літер. З цієї колоди необхідно викласти п'ять карт перед собою горілиць, це рука гравця.
- В центрі стола викладається планшет Фамільяра, три колоди балансу сили різних кольорів і три випадкові карти літер Фамільяра.
- Гравці вибирають категорію або декілька категорій слів на гру: іменники, прикметники, тощо.
Обирають першого гравця та можуть починати гру. Учасники ходять по черзі за годинниковою стрілкою.
Гравець виконує одну з двох дій:
- Скласти слово. Гравець може утворити слово мінімум з трьох карток літер зі своєї руки. Можна також використовувати карти Фамільяра та жетони джокерів. Після того, гравець поповнює руку, добираючи певну кількість карт зі своєї колоди.
- Спасувати. Замість того, щоб складати слово, учасник може взяти три карти зі своєї колоди.
Можна також грати необмежену кількість карток магії, які дають корисні ефекти: поповнити запас сили, знайти потрібну картку в колоді, відновити жетон-джокер. Також вигідно складати довгі слова, бо тоді опоненти отримують складні карти в свою колоду. А коли гравець використовує карту Фамільяра, він може застосувати властивість з планшета Фамільяра.
Кінець гри
Як тільки гравець взяв останню карту зі своєї колоди або колоди балансу сили, гра закінчується. Учасники дограють коло до останнього гравця і всі рахують свої карти на руці та в колоді. Гравець, який має найменшу кількість карток, оголошується переможцем.
Для кого? Рекомендуємо купити настільну гру Words of Magic в магазині Ґавіал. Це чудовий вибір для дружніх або сімейних посиденьок, гра ідеально підійде новачкам та сподобається дітям. Допоможе поповнити словниковий запас, розкрити свій креатив та просто подарує миті приємного спілкування!
Ґавіальчики також радять спробувати веселу гру зі словами на велику компанію — Декодер. Ювілейне видання (Decrypto: 5th Anniversary Edition).