3% знижки при реєстрації / Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн.
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ґавіал настілки та головоломки GAVIAL

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Ґавіал українське видавництво настільних ігор.

Маленькими кроками до великої мрії. Саме так ми описуємо свій шлях в світі настільних ігор: інстаграм вітрина, інтернет магазин, офлайн магазин, клуб настільних ігор, видавництво. Коли ми розпочинали свій шлях — кількість настілок українською була мізерною, а видавати ігри українською — справжній виклик. Сьогодні кількість видавців та ігор приємно вражають і ми безмежно раді, що відтепер і Ґавіал українське видавництво настільних ігор.

Оскільки наша справа розпочалась із сімейного захоплення, то ігри, котрі ми видаватимемо будуть спрямовані на дитячу та сімейну авдиторію. Ну й звісно, що це будуть ігри українською.

Магічний лабіринт — чудова сімейна гра

Першою ластівкою, до котрої ми причетні — настільна гра для всієї сім’ї Магічний лабіринт (Magic Labyrinth) в котрій учасники будуть вести своїх чародїв коридорами лабіринту з невидимими стінами.

Кількість ігор, котрі ми будемо локалізувати тільки зростатиме, то ж у нас ви знайдете настільні ігри українською для дітей та всієї родини. Ґавіальчики з радістю будуть видавати  світові хіти, гарячі новинки та цікаві розробки українських авторів.

Вгору