3% знижки при реєстрації / Безкоштовна доставка замовлень від 1500 грн
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Видавництво настільних ігор Скролік (Skrolik)

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Видавництво Скролік поки що має доволі вузьку, але вкрай необхідну спеціалізацію — навчальні матеріали для дітей, допоміжні картки для освітніх заходів, тренінгів та набір Сувенірко для особливих подій.

В асортименті інтернет магазину Ґавіал є перших дві позиції:

Сувенірко — це гра, котра має святкове оформлення та орієнтована на новорічні святкування. Картки із завданнями актуальні при проведенні будь-яких підсумків року, не всі підприємства організації проводять їх тільки у грудні. Також Сувенірко підійде для святкування дня народження. Застосування обмежується вашою фантазією та завжди гарантує теплі спогади та чудову атмосферу.

Старт — набір абстрактних карток, який стане корисним під час різноманітних занять, зустрічей, навчань та тренінгів. Допоможе визначити настрій, розговорити учасників, провести різноманітні вправи та додати позитивного настрою на заході.

Кожна з цих коробок заслуговує, щоб опинитись на поличках чи не в кожній родині. На поличках та сторінках крамниці Ґавіал ви завжди можете знайти та замовити найкращі настільні ігри українського видавництва Скролік (Skrolik).

Вгору