Кількість
|
Вартість
|
||
|
В більшості настільних ігор учасники намагаються набрати якомога більше балів і часто трапляється так, що ти докладаєш всіх зусиль, а бали не йдуть. Шл#к би трафив! Не подумайте, що ґавіальчики роздратовані чи сквернословлять «Шл#к би трафив!» — це настільна гра, в котрій учасникам потрібно набрати якомога менше балів. Але чи так це просто?
Ігролад. Підготовка до гри: “найфартовіший” учасник перетасовує колоду карт та відкладає 9 випадкових карт до колоди, не заглядаючи які ж карти залишаються поза грою. З решти карт формується колода.
Перший гравець бере верхню карту з колоди, перевертає її та кладе горілиць поруч із колодою. Після цього він може зробити одну із двох доступних дій:
- відхилити нещастя — покласти одну зі своїх фішок на карту;
- взяти карту — покласти її перед собою горілиць.
Якщо учасник кладе фішку, щоб відмовитись від карти, гравець ліворуч від нього теж має зробити аналогічний вибір. Хід передається далі за годинниковою стрілкою. Якщо гравець бере карту собі, то також збирає всі фішки, які були на ній. Гравець, який залишив собі карту, відкриває наступну з колоди і стикається з черговим вибором: витратити фішку, щоб відмовитись від неї або залишити собі нову карту. Хід гравця триває до того моменту, поки він не викладе фішку, щоб відмовитись від карти.
Гравці можуть зменшувати свої бали складаючи низпадаючі послідовності з карт перед собою. Наприклад, карту зі значенням “22” ми можемо накрити картою з числом “21”, а якщо перед нами була карта “20”, то її викладаємо на ці карти і тим самим замість 63 балів матимемо 20.
Гра завершується, коли хтось із учасників забирає собі останню карту з колоди. Гравець із найменшою кількістю балів перемагає у грі.
Для кого? Настільна гра Шляк би трафив! (No, thanks) — швидка, цікавезна гра, котра захопить як любителів перевірити удачу, так і поціновувачів холодних розрахунків. Гру можна грати на вечірках, в сімейному колі, а завдяки компактним розмірам сміливо можна брати в дорогу.