Кількість
|
Вартість
|
||
|
Статистика каже, що в середньому доросла людина посміхається 15 разів на день, в той час діти роблять це в десятки разів частіше, а отже й стримати сміх їм буде важче. А для чого його стримувати? Ну звісно, щоб перемогти в настільній грі «Несміяка»!
Настільна гра Несміяка чудова гра для вечірок від українських розробників.
Ігролад. Підготовка до гри буде швидкою, бо карти в коробці розкладені на 4 стоси, радимо перетасувати кожен перед початком гри. Можна починати.
Гравці по черзі говорять голосно і чітко «Я», намагаючись не засміятися чи посміхнутися. Якщо хтось все ж таки не витримав, він тягне карту з першої колоди, де його чекає якийсь іменник. Наприклад, «Прищик». Тепер під час свого ходу він зобов'язаний говорити: «Я – прищик!». Бажано робити це досить голосно, щоб усмішка з’явилась на лиці суперників. Якщо ж пройшло 3 кола і ніхто не засміявся, то кожен з гравців тягне по одній карті. Якщо в когось є одна карта, він тягне з другої колоди прикметник. У третій колоді написано дія чи емоція, яку він повинен зображувати, а в четвертій – завдання.
Якщо ж у гравця 4 карти, а він не може опанувати свій сміх — йому доведеться покинути гру до початку наступного раунду. У грі також є картки виклику на дуель. Якщо вам попалася така, то раунд зупиняється і ви викликаєте на поєдинок одного учасника. Гравець, що програв у цій дуелі виходить з раунду, не важливо скільки у нього було карток. У разі, якщо три кола поспіль ніхто не сміявся, кожен повинен взяти картку.
Для кого? Настільна гра Несміяка — це хороший “паті-ґейм”, котрий допоможе вдосконалити свою акторську майстерність та весело провести час, як в сімейному колі, так і на дитячих святах. Завдяки компактним розмірам гру можна брати з собою в подорож.