3% знижки при реєстрації / Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн.
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Українське видавництво настільних ігор Malvy.games

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Українське видавництво настільних ігор Malvy.games розташоване у Львові, тут і займається розробкою та виготовленням своїх настільних ігор. Настільні ігри видавництва Мальви — це навчально-розважальні ігри, котрі допомагають дітям здобувати нові знання в легкій ігровій формі.

Серія ігор «Йоржик-Жоржик», «Тукан-Повторян» та «Мишка-Мімішка» — це перші ластівки видавництва, за допомогою цих ігор сотні дітей опанували навики читання по складах.

Також, видавництво Malvy.games має ігри, котрі допоможуть вивчити українську та англійську абетки, кольори. З розвиваючими іграми Муркітливе додавання та віднімання малюки навчаться арифметиці, а 40 ніжок навчать лічбі. З настільною грою Дивозвірі діти навчаться додавати, віднімати двозначні числа та вивчать таблицю множення.

Ігри видавництва вирізняються зручними і компактними коробками та неймовірно високою якістю компонентів. Дизайн та оформлення ігор не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Кожна з ігор має унікальні насичені ілюстрації з українським колоритом та з притаманним видавництву стилем та відповідає тематиці гри.

Ґавіальчики наполегливо рекомендують купити сімейні та дитячі навчально-розважальні ігри українського видавництва Malvy.games до сімейних бібліотек, а також, вони стануть відмінним подарунком.

Вгору