Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сімейні настільні ігри

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою

Сімейні настільні ігри для підтримки чудової атмосфери в родині

Організація сімейних настільних ігор у затишні п'ятничні вечори або довгі святкові вихідні — це можливість об’єднати всю родину й провести час весело та корисно для дорослих і дітей.

Переваги настільних ігор для сім’ї

Настільні ігри для всієї родини — це чудовий варіант, як відірвати всіх членів сім’ї від телевізора чи смартфонів. Якщо ви намагаєтеся знайти баланс між цифровим світом і реальним спілкуванням, настільні ігри для сім’ї стануть тим інструментом, який допоможе налагодити або зміцнити емоційний зв'язок між одне одним. Замовте піцу чи приготуйте вечерю й розкладіть на столі цікаву гру — захопливі вихідні разом забезпечені!

Іноді виникають труднощі з кимось із дітей? Подумайте про те, щоб пограти разом, а не відбирати в малечі гаджети як покарання. Настільні ігри для всієї сім’ї вже неодноразово показали свою ефективність у налагодженні стосунків між батьками й дітьми. Зокрема, граючи по черзі та проявляючи терпіння — навіть коли щось йде не так, як треба, — малеча може навчитися адекватно реагувати, а не кричати й грюкати дверима.

Окрім того, спільне заняття показує, наскільки цінною може бути командна робота. Настільні сімейні ігри — це чудовий спосіб спонукати дітей різного віку об'єднуватися (те, що їх чекає протягом життя). Просто сформуйте команди зі старших членів родини, які працюватимуть у групах з молодшими.

Як виглядає ідеальна гра для всієї родини

Щорічно з’являються тисячі нових ігор — як вибрати ту, що дійсно сподобається всім членам родини?

Ось що, на нашу думку, робить гру чудовою:

  • Коли нею можуть насолоджуватися люди різного віку. Тобто сімейна настільна гра має бути розроблена для широкого вікового діапазону.
  • Правила легко зрозуміти та запам'ятати. Має бути достатньо складно, щоб не втрачати зацікавленість, але водночас просто для малечі. Пояснення правил повинно тривати до 10 хвилин, ідеально — 5 хвилин.
  • Оптимальний баланс стратегії та удачі. Наш розум налаштований на аналіз результату, якому сприяли певні наші дії. Без можливості ухвалювати власні рішення цікавість до гри швидко згасає. Водночас за відсутності елементу везіння старші гравці постійно виграватимуть. Удача дає молодшим гравцям шанс на виграш.
  • Можна грати знову і знову. Ще одна риса, яка робить настільну гру для всієї сім’ї чудовою, — в неї можна грати безліч разів без втоми і втрати цікавості. Вона не має бути занадто передбачуваною, а, навпаки, повинна підтримувати інтерес протягом місяців щотижневих ігор.

Отже, ігри, які легко зрозуміти, побудовані на стратегії та удачі, веселі, у які можна грати неодноразово — це найкращий варіант для родини.

Цікаві настільні ігри для сім’ї в інтернет-магазині Ґавіал

Ґавіал — онлайн-крамниця, у якій ви маєте змогу купити настільну сімейну гру, комікси та головоломки для всієї родини. Наша мета — урізноманітнити ваше дозвілля й дати можливість більше часу проводити разом із задоволенням. У каталозі ви знайдете ігри українських виробників, а також закордонні ігри з українським перекладом.

Ось кілька популярних варіантів серед наших покупців:

Окрім наявних ігор, ви можете оформити передзамовлення гри, яка ще в процесі розробки. Здійснюємо доставку по Україні, також доступний самовивіз зі Львову.

Вгору