Печворк (Patchwork)

Печворк (Patchwork)

Печворк (Patchwork)

  • Виробник:Kilogames
  • Модель: NI-0229
  • Наявність: Наявність уточнюйте
  • 650.00грн.

Настільні ігри дозволяють себе спробувати в ролі кого завгодно, але шити ковдри ви точно не сподівались. Печворк (PatchWork) — це різновид рукоділля, при якому за принципом мозаїки зшивається цільний виріб зі клаптиків тканини.

Однойменна настільна гра пропонує нам зшити ковдру, з клаптиків тканини (картонних) без голки й нитки, а валютою гри є гудзики.

Ігролад. Ціль гри заробити якомога більше балів за свою ковдру. Підготовка до гри забере не багато часу.

Перший хід здійснює гравець, котрий останнім тримав в руках голку, тож мерщій приший вже той гудзик, що його носиш в кишені чи сумці пів року! Під час ходу гравець може здійснювати дві дії:

  • переміщати свою фішку часу на наступну клітинку за фішку суперника і отримувати за це гудзики;
  • купувати та розміщувати на власному ігровому полі клаптики тканини переміщаючи нейтральну фішку.

Розміщувати шматочки потрібно так, щоб у ковдрі не утворювалися дірки. За кожен пропуск у кінці гри ви отримаєте штраф. Клаптики коштують грошей, тому за кожен взятий клаптик, необхідно сплатити вказану кількість гудзиків.

Також, пришивання клаптика до ковдри коштує часу, який теж потрібно заплатити на треку часу.

Ходить завжди той гравець, у якого більший запас часу. Можлива ситуація, коли один гравець зробить кілька ходів, поки досягне відмітки часу свого суперника.

Гра закінчується тоді, коли обидва учасники досягнуть фінішу на треку часу. Тоді рахуємо бали:  кількість гудзиків у гравця, додаємо бонусні гудзики за перший квадрат 7 на 7 і віднімаємо штрафні пункти за кожну дірку в ковдрі.

Для кого? Настільна гра Печворк — одна з найкращих абстрактних ігор для 2-х гравців. Гра цікава, має цікаве наповнення та багата на різноманітні стратегії.

Комплектація: нейтральна фішка; 2 фішки часу; 2 поля для шиття; 1 двостороннє поле часу; жетон досягнення; 33 клаптики; 50 фішок гудзиків; правила гри.

Кількість гравців: 2.

Рекомендований вік: 8+.

Тривалість партії: 15-30 хв.

Відеоогляд настільної гри Печворк (Patchwork):


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів