Еліас Вечірка (Alias Party)

Еліас Вечірка (Alias Party)

Еліас Вечірка (Alias Party)

  • Виробник:Tactic
  • Модель: NI-0278
  • Наявність: Наявність уточнюйте
  • 679.00грн.

Настільна гра Alias дуже впізнавана та популярна. І не дарма — гра має прості правила, веселий, азартний та захоплюючий ігровий процес, що призвело до появи величезної кількості різноманітних версій.

Якщо класичну версію гри можна назвати улюбленицею багатьох гравців, то виданню Еліас вечірка (Alias Party) — можна віддати звання королеви вечірок!

Ігролад. Як і класичній версії гравці діляться на команди і пояснюють один одному слова з карток завдань, без використання спільнокореневих слів, жестів та пантоміми. Але на відміну від класичної версії гри перед початком гравцю потрібно розкрутити стрілку, котра вкаже на додаткову умову. Саме в такому образі або стилі вам доведеться пояснювати слова . Наприклад, вам доведеться розмовляти інтонацією спортивного коментатора, військового чи різдвяного ельфа. За кожне відгадане слово команда пересуває свою фігурку вперед по ігровому полю. Перемогає команда, чия фігурка першою дістанеться фінішу.

Для кого? Настільна гра Еліас Вечірка (Alias Party) підійде для людей, котрі прагнуть та вміють весело проводити час. Однієї назви достатньо, щоб зрозуміти, що гра додасть емоцій на будь-якій вечірці.

Комплектація: 400 карток, ігрове поле з рухомою стрілкою, 6 фігурок, пісковий годинник, правила гри.

Кількість гравців: від 4-ох до ....

Рекомендований вік: 10+.

Тривалість партії: 30-45 хв.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів